Hyundai i20
1.0 T-GDI AUTOMAAT ACTUATOR DEFECT *INCL. BTW* | PREMIUM | BOSE | CAMERA | STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
LEASEPRIJS: € 110,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.338,77 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i20 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDI AUTOMAAT ACTUATOR DEFECT *INCL. BTW* | PREMIUM | BOSE | CAMERA | STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 november 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 104.911 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 110,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-451-XX |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.090 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.650 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.110 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- premium kleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd